Nieruchomości Filar s.c.
Nieruchomości
Informacje o Firmie

BIURO Z LICENCJĄ POŚREDNIKA NIERUCHOMOŚCI

FILAR NIERUCHOMOŚCI s.c. to zespół pracowników, którzy tworzą dynamiczny zespół, już od dłuższego czasu działają na rynku nieruchomości, ich indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na skuteczne i szybkie zrealizowanie zlecenia na najwyższym poziomie. Poza tym dbamy o kompetencje naszych pracowników oraz wysoką jakość usług zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej i Standardami Zawodowymi wyznaczonymi dla zawodów obsługujących rynek nieruchomości. W ramach kompleksowej obsługi klienta współpracujemy z bankami udzielającymi kredyty hipoteczne, kancelariami notarialnymi, radcami prawnymi, a także innymi biurami obrotu nieruchomościami z terenu całej Polski. Biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 6051, 16217,16134. Obsługujemy kompleksowo poprzez pomoc w wyborze oferty, kredytu, aż do momentu przekazania nieruchomości. Motto naszej firmy to kompleksowa obsługa i bezpieczna transakcja.

DZIAŁAMY W STOWARZYSZENIU POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
licencja nr 6051

FILAR NIERUCHOMOŚCI s.c. to nowoczesne biuro zajmujące się transakcjami sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu mieszkań, domów, działek, hal, lokali użytkowych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż jesteśmy po to aby zaoszczędzić Państwa czas, pieniądze i ukoić nerwy w tak stresogennych życiowych sytuacjach jakimi jest zakup lub sprzedaż nieruchomości.

Zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy
ul. Fordońska 21 - II p.
85-950 Bydgoszcz

Zapraszamy do naszego biura w Inowrocławiu ul. Studzienna 12 pokój 14
88-100 Inowrocław

Przed biurem mamy dla Państwa miejsca parkingowe.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00 poza tymi godzinami jesteśmy dyspozycyjni pod telefonami

tel./fax. 052 330-69-36
tel. 692-92-22-34
tel. 695-26-66-95
e-mail: biuro@nieruchomosci-filar.pl

POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI !!!

Nasza Oferta

Nasze biuro zajmuje się transakcjami sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu mieszkań, domów, działek, hal, lokali użytkowych.

KUPUJEMY MIESZKANIA ZA GOTÓWKĘ !!!!
( mogą być do remontu, spadkowe, zadłużone itp) tel. 692-92-22-34

Siedziba Firmy
Mapka Dojazdu